Wyłączny dystrybutor marki RephiLe oraz niezależny certyfikowany serwis Merck Millipore
Wsparcie techniczne: +48 784 334 640

O firmie

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem Jak powstał LabWater? Szanowni Państwo, firma LabWater mgr inż. Bartłomiej Bartłomiejczak specjalizuje się w pełnej obsłudze gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej profesjonalnych systemów oczyszczania wody. Dotychczasowa praca na rzecz laboratoriów szpitalnych, naukowych i badawczych, a także przemysłu i farmacji pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenie w tej branży. Dbając o… Read more »

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem

Jak powstał LabWater?

Szanowni Państwo,
firma LabWater mgr inż. Bartłomiej Bartłomiejczak specjalizuje się w pełnej obsłudze gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej profesjonalnych systemów oczyszczania wody. Dotychczasowa praca na rzecz laboratoriów szpitalnych, naukowych i badawczych, a także przemysłu i farmacji pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenie w tej branży. Dbając o ciągły rozwój zapewniamy naszemu personelowi profesjonalne szkolenia oraz certyfikację w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

Przez ponad cztery lata osobiście odpowiadałem za współpracę z firmą Merck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pełniąc rolę zewnętrznego inżyniera serwisu (Field Service Engineer) w dziale Merck Millipore. W wyniku tej współpracy zdobyłem wiedzę i nabyłem umiejętność obsługi Klienta na najwyższym poziomie technicznym oraz merytorycznym. Potwierdza to uzyskany przeze mnie certyfikat oraz wysokie wyniki profesjonalnego szkolenia w centrum szkoleniowym firmy Merck Millipore w Saint-Quentin-en-Yvelines we Francji.

Ostatnie lata pozwoliły mi na zapoznanie się ze specyfiką i realiami polskiego rynku. Wypracowałem pozytywne relacje z Klientami w całym kraju, o czym przekonała się już większość z Państwa.

Z dniem 30.04.2015r. wypowiedziałem umowę o współpracy firmie Merck Sp. z o.o. W efekcie czego od 01.05.2015r. świadczymy niezależne usługi w zakresie kompleksowej obsługi stacji oczyszczania wody produkcji Merck Millipore oraz sprzedaży nowych i używanych systemów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo konkurencyjne oraz niespotykane dotąd usługi m.in. dzierżawę sprzętu na preferencyjnych warunkach oraz projektowanie, wykonawstwo i nadzór urządzeń i sieci do produkcji i dystrybucji wody dejonizowanej lub demineralizowanej.

Firma LabWater mgr inż. Bartłomiej Bartłomiejczak zapewnia świadczenie usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Udzielamy gwarancji na wykonaną przez nas usługę i oferowany sprzęt. Zapewniamy pełen asortyment części, dzięki czemu możliwa jest naprawa wszystkich generacji stacji oczyszczania wody produkcji Millipore.

Pragnąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy współpracę z firmą RephiLe Bioscience, Ltd., będąc jej autoryzowanym dystrybutorem i serwisem w Polsce. RephiLe Bioscience to nie tylko produkty filtracyjne i stacje oczyszczania wody, bazujące na tych samych technologiach co najbardziej zaawansowane urządzenia na rynku. To również wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne i podzespoły dedykowane do stacji oczyszczania wody produkcji Merck Millipore. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego asortymentu, spełniającego wszelkie europejskie wymagania. Osobiście dołożę wszelkich starań, by zdobyć Państwa uznanie i zaufanie.

Bartłomiej Bartłomiejczak

Wiedzę i wysokie kwalifikacje potwierdza certyfikat Merck Millipore

PODGLĄD
labwater
rephile